Termék kódja: CC-010-0121-00
EAN: 819326010569
Küldj egy érdeklődést
Termékleírás
Castle Creations CC-010-0121-00 - Castle soros kapcsolatú adapter
A Casle Serial Link elérhető kommunikációs specifikációi
  • Kimeneti mód
    • Castle Link Élő Protokoll
      • Valós idejű telemetriai rögzítés
      • Fojtószelep jel 1,0 ms - 2,0 ms
      • Gázfrissítési frekvencia 100 Hz
    • PPM
      • Gázfrissítési frekvencia 50, 100, 200, 400 Hz
  • Beviteli mód
    • TTL soros
      • Eszközazonosító (0–63)
      • Baud tartomány (1200 - 230400 baud)
    • I2C
      • 7 bites I2C slave cím (8-tól 71-ig)
      • I2C frekvencia (10 kHz-től 400 kHz-ig)
    • SPI
      • Eszközazonosító (0–63)
      • SPI frekvencia (125 kHz-től 500 kHz-ig)
    • Hasonló
      • Port (A, B, C, D)
      • Hatótávolság
        • Normál (0V - 5V -> 1.0ms - 2.0ms fojtás)
        • Invertált (0V-ról 5V-ra -> 2,0ms-ról 1,0ms-ra gázadás)
        • Alsó fele (0V-ról 5V-ra -> 1,0ms-ról 1,5ms-ra gázadás)
        • Felső fél (0V-tól 5V-ig -> 1,5ms-tól 2,0ms-ig fojtásjel)
        • Alsó fél invertált (0V-ról 5V-ra -> 1,5ms-ról 1,0ms-ra gázadás)
        • Felső fél invertált (0V-ról 5V-ra -> 2,0ms-ról 1,5ms-ra gázadás)